Výživové poradenství NATURHOUSE

Objednejte se ZDARMA na konzultaci

NATURHOUSE katalog

Proč se objednat?

mapa cr pobocky velka tah kolo

Objednávka konzultace ZDARMA

Jaký je postup?

Garantujeme vám 1 kg za 1 týden

Chci zhubnout

Garantujeme vám 1 kg za 1 týden bez JOJO efektu při dodržení metody!

Jsme celosvětová síť výživových poraden. Nabízíme konzultaci s výživovým poradcem zdarma. Jen v České republice s námi zhublo již více než 100 000 spokojených klientů.

Metoda NATURHOUSE kombinuje unikátní osobní výživové poradenství, které klienti po celou dobu svého hubnutí dostávají zcela zdarma, a široký sortiment exkluzivních produktů. Výživoví poradci sestaví každému klientovi individuální dietní plán a doporučí vhodný jídelníček. Ten vychází ze středomořské kuchyně a je dostatečně pestrý, aby ani po několika týdnech nebyla strava pro klienta monotónní. Právě podpora a motivace ze strany výživového poradce může lednové předsevzetí proměnit v činy. „Skoro každý má po pár dnech či týdnech slabší chvíli, kdy má pocit, že nehubne dost rychle a má chuť všechno vzdát. 

WEB 900 09

Ale pravidelný kontakt s výživovým poradcem mu pomůže překonat vlastní slabost a vytrvat,“ vysvětluje Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně NATURHOUSE. Poradce také dokáže doporučit vhodné výživové doplňky, a to díky širokému sortimentu každému klientovi přesně podle jeho potřeb. Není důležité zhubnout rychle, ale trvale, a to bez skutečné proměny jídelníčku doplněné mírným pohybem nejde. Nedávejte si další předsevzetí, která nemyslíte vážně. Navštivte některou ze 70 výživových poraden NATURHOUSE a zhubněte doopravdy.

Objednávka konzultace ZDARMA

Produkty asistentka

Získejte ZDARMA

Hradíte si pouze exkluzivní produkty na bázi bylin

WEB 900 10