LOGO NATURHOUSE 2 scaled

Hubněte s námi

Konzultace, měření, vážení, jídelníčky, recepty, podpora a motivace ze strany výživové poradce jsou ZDARMA. Klienti si hradí pouze produkty vyrobené na bázi výtažků z rostlin, které jsou nedílnou součástí metody NATURHOUSE a přispívají k efektivnějším výsledkům.

Zde jsou reálné reference z České republiky.​

Konzultace u výživového poradce jsou ZDARMA​!

Přístup s profesionalitou a motivací. Pestré jídelníčky.

naturhouse

3 kroky ke štíhlé postavě

Aby byla dieta a její redukční efekt maximální, sestaví Vám výživový poradce jídelníček na míru Vašich individuálních potřeb, doporučí Vám lehký pohyb a naše exkluzivní produkty vyrobené na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny. Všechny výrobky mají certifikáty Státního zdravotního ústavu a jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví. Naše unikátní produkty jsou vyvíjeny a vyráběny ve vlastních evropských laboratořích HOUSEDIET a KILUVA a jsou k dostání pouze ve výživových poradnách NATURHOUSE.

S námi nejen zhubnete, ale budete schopni si novou váhu udržet. Navíc na sobě zpozorujete viditelné výsledky od 1. týdne hubnutí.

Jak to chodí ve výživové poradně?

3. kroky ke štíhlé postavě

Dieta & NATURHOUSE

NATURHOUSE3

Setkání s dietologem probíhají nejlépe každý týden. Během těchto setkání se s Vaším osobním dietologem podělíte o své dojmy, pocity a úspěchy. Dietolog tak bude moci snadněji sledovat Vaše pokroky a dle nich přizpůsobit dietní vzorce, aby Vaše hubnutí bylo maximálněBěhem Vašeho hubnutí s NATURHOUSE budete docházet ke svému výživovému poradci efektivní.

Co mohu očekávat od výživového poradce – dietologa?

Jednotlivá sezení nejsou nijak časově náročná. První návštěva obvykle trvá 30 minut, druhá a každá další 15 minut. Nutriční poradce s Vámi probere Váš zdravotní stav a zanalyzuje příčiny stravovacích poruch. Dále Vám provede bioimpedanční analýzu. Jedná se o vážení na speciální váze naboso, která pomocí lehkých elektrických impulzů zjistí složení Vašeho těla. Impulzy nejsou pro tělo škodlivé a nemají vliv na žádné tělesné funkce. Dle výsledků bioimpedančního měření, zdravotního stravu a stravovacích návyků Vám výživový poradce stanoví jídelníček na míru Vašich potřeb. Celý proces probíhá v příjemném, čistém prostředí a přátelské atmosféře.