Objednat konzultaciPsychologická poradna online
Potkejte svou vysněnou postavu Hubněte líp

Dárkové poukazy Mojra

vanoce fcbNedaří se vám nebo někomu z vašeho okolí zhubnout? Přinášíme vám možnost, jak porazit myšlenku, že to nejde

Hubnutí je věčné téma, které nás ovlivňuje ze všech stran. Zejména ženy se svou váhou bojují několikrát během svého života, pokud zrovna nepatří k té hrstce šťastnějších, kterým se přibírání vyhýbá obloukem. Také nadcházející Vánoce jsou pro všechny hubnoucí velkým strašákem. Spousta bramborového salátu, rodinná setkávání, vůně cukroví a válení se u pohádek můžou mít za následek, že všechny naše snahy o zhubnutí přijdou během pár dní vniveč. Říká se, že o svátcích bychom si měli dopřát a nehledět na kalorie. Ono se to lehce řekne, ale lidem, kteří se snaží dlouhodobě zhubnout, ale stále neúspěšně, nebo se potýkají s následným jojo efektem, může způsobit i vážné psychické problémy. Hubnutí a psychická stránka člověka jsou odjakživa propojeny. Člověk, který chce zhubnout, je se sebou většinou nespokojený. Chce se cítit lépe ve svém těle. Ale proč se to některým nedaří? Proč i když dělají vše správně, mají vyvážený jídelníček a dostatek pohybu, tak čísla na váze neklesají?

 

Ne každý si je vědom toho, že proces hubnutí začíná v hlavě.

Často si za to můžeme sami, když si neustále nalháváme, že to nejde, nebo že se nám to nikdy nemůže podařit. Po několika neúspěšných pokusech vše hned vzdáváme. To je ale velká chyba. Zbavování se přebytečných kilogramů musí být spojeno zejména s ochotou zavést změny v našem životě, až poté s následnou akcí. Jinak žádná dieta nemá šanci uspět.

Motivace, ochota ke změnám a také důležitá vytrvalost jsou klíčové složky efektivního hubnutí, a naše online poradna Mojra.cz je vám i vašim blízkým může poskytnout.

Proč zvolit právě dárkové poukazy Mojra.cz?

Vánoce jsou nejen svátky klidu, domácí pohody a dobrého jídla, ale i možnost obdarovat své blízké. Váháte ještě nad nákupem dárků a přitom máte ve svém okolí někoho, kdo bojuje s hubnutím či jojo efektem? Máme pro vás tip, jak tyto lidi potěšit a pomoct jim k tomu, aby byli konečně úspěšní. Darujte svým blízkým dárkové poukazy Mojra.cz na online psychologickou péči. Pomocí těchto poukazu jim darujete prostředek k získání tolik potřebné motivace, změně jejich přístupu k hubnutí, pomoc se sebevědomím, se stresem či depresemi. Nezapomeňte na to, že stres je jedním ze základních spouštěčů přibírání. Naše okamžitá psychologická pomoc tak může být skvělým nástrojem k duševní pohodě. Protože pokud něčemu věříme, a jsme přesvědčeni, že se nám to povede, tak jsme na nejlepší cestě uspět.

Jaké jsou výhody dárkového poukazu Mojra.cz

  • darujete to nejdůležitější – duševní zdraví

  • možnost jak se vyhnout zbytečným stresům se sháněním dárků na poslední chvíli

  • poukaz objednáte snadno z pohodlí domova a obdržíte ho okamžitě

  • pomůžete ke štěstí člověku, na kterém vám záleží

  • dárek, který je vhodný jak pro muže, tak i ženy

  • dárek, se kterým nešlápnete vedle

  • darujete příležitost, jak konečně začít žít spokojenější život

Jak dárkové poukazy Mojra.cz fungují?

Dárkové poukazy zakoupíte na našich webových stránkách Mojra.cz. Můžete si zvolit z několika druhů. Nabízíme poukazy na konzultace hovorové, emailové i na hotové balíčky konzultací. Poukaz objednáte jednoduše v pár krocích z pohodlí domova a obdržíte ho prakticky okamžitě v elektronické podobě na váš email. Platnost dárkového poukazu je 4 měsíce.

Jak funguje online psychologická poradna Mojra.cz?

Jak už název napovídá, veškeré konzultace s našimi psychology se odehrávají v online prostředí. Můžete si vybrat hned z několika aplikací, např. Skype, WhatsApp nebo Viber. Lze také provést konzultaci klasicky přes telefon. Psychologové jsou dostupní od rána do pozdních večerních hodin, jak ve všední dny, tak i o víkendu. Nemusíte se bát dlouhé čekací lhůty, konzultace může proběhnout prakticky okamžitě. Pokud budete potřebovat konzultaci v nějakém z cizích jazyků, je zde i tato možnost. Nabízíme konzultace až v 7 světových jazycích.

Comments are closed.